best free site builder

ŽIVOTNÍ KOUČINK

Chcete-li něco ve svém životě změnit, někam se posunout, pozvěte mě do závodu, jímž je Váš život. Pomůžu vám dosáhnout nejlepšího možného výsledku. Máte v sobě obrovský potenciál, mnohem větší, než si sami umíte představit. Objevme ho spolu a maximálně využijme. 

Objednejte se na úvodní koučovací sezení ZDARMA.
Telefon: 608 381 115

Co je to

Životní nebo osobní koučink je určen pro jednotlivce, zaměřuje se na celkový úspěch a pokrok. Životní koučink je motivační, náročný, inspiruje a vede k akci. Kouč pomáhá člověku uvědomit si to kde teď je a kde by rád byl při uskutečňování životních, sportovních, pracovních či jiných cílů. Vytváří uvědomění, zvyšuje sebevědomí a podporuje klienta, aby převzal odpovědnost za vlastní život a rozhodnutí. Pomůže v člověku probudit vlastní potenciál a pohybovat se kupředu rychleji než si, kdy dokázal představit.

Chcete-li něco opravdu dělat, změnit, uvědomit si či vyřešit, jako Váš kouč vám pomohu.
 
Klienti navštěvují kouče nejčastěji v situacích, kdy mají touhu něčeho ve svém životě dosáhnout, něco změnit, nebo kdy se cítí uvíznutí ve své životní situaci.

Máte-li pocit, že svůj život nemáte pod kontrolou, že jste uvězněni ve své práci, vztazích, finanční situaci, pokud máte pocit, že přešlapujete na místě a nemůžete se posunout dál, ve Vašem životě se opakují stejné situace, najdeme spolu klíč k řešení a objevení nových možností a obzorů.

Kouč je prevít

Nebudu Vám radit a říkat co máte dělat, protože sám dobře vím, že nejlepší rada, jakou kdy můžete dostat, je nenechat si od nikoho radit. Všechny odpovědi a řešení už znáte, máte je k dispozici. Jenom k nim potřebujete objevit cestu.
Jako kouč Vám pomůžu odkrýt Váš vlastní potenciál pro řešení každé životní situace. Spolu efektivně nastavíme Vaše vytoužené cíle a vydáme se na cestu k jejich dosažení.

Kouč vždy chce od klienta víc, než by dosáhl bez jeho podpory. Je to náročná, ale účinná cesta.

Jako váš parťák Vás podpořím třeba když:
- chcete a potřebujete zvýšit či znovu získat sebeúctu a sebedůvěru.
- máte sen, který toužíte uskutečnit.
- chcete zlepšit své zdraví.
- chcete sladit práci a osobní život.
- chcete rozvinout svůj talent a kariéru.
- chcete vyřešit své partnerské vztahy.
- cítíte vnitřní neklid, vyčerpanost a stres.
- cítíte nespokojenost v práci.
- se cítíte nedocenění a nerespektovaní.

Osobní přístup

Podstatou našich sezení bude stanovit si cíle, kterých si přejeme do budoucna dosáhnout. Jedná se jak o krátkodobé, tak dlouhodobé mety, na které se společně zaměříme. Po několika sezeních budete samostatně plnit úkoly a efektivně směřovat ke svým cílům a vizím. Dále zapracujeme na rozvoji komunikačních dovedností a na oblast osobního růstu, tak abyste na sobě mohli pracovat i samostatně. Naše koučovací sezení mohou probíhat buď osobně nebo prostřednictvím technologií (telefon, skype)

S koučinkem jsem se setkal v roce 2009 v rámci několika denního semináře Holmes Place Academy s koučem a CEO HP Neilem Burtonem. Od té doby jsem koučink zahrnoval do své trenérské praxe s klienty. Poté jsem v roce 2010 absolvoval kurz Fitness kouč u MindCorp. Své koučovské vzdělání pak rozšířil na prestižní světové škole koučinku Results Coaching System, po vedením Dr. Vladimíra Tuky, MCC a získal certifikaci Brain-based Coach Certification. Na svém vzdělání kouče stále pracuji a zdokonaluji se. Mým vzorem a "mentorem" je známý světový kouč Anthony Robbins, jehož skvělou práci sleduji a je pro mě dalším zdrojem vzdělávání.
E-mail: roman@romanlejcko.cz
Telefon: 608 381 115

Mobirise

"Myšlení je nejtěžší práce. Právě proto se jí věnuje tak málo lidí." Henry Ford

Sezení s koučem ZDARMA

© Copyright Roman Lejčko Coaching 2017